Центр відновної ортопедії
Медичний патент Медичний патент
У центрі здійснюється високоспеціалізоване відновне лікування пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату та наслідками травм кінцівок (розділ «лікування»).
Основним принципом лікування в центрі є індивідуальний підхід до кожного пацієнта: визначення причини захворювання і розробка програми відновного лікування для кожного конкретного пацієнта.
При лікуванні захворювань і наслідків травм кінцівок в центрі використовуються як сучасні хірургічні методи лікування, так і власні унікальні розробки з використанням стовбурових клітин (розділ «технології»), які були захищені патентами України та США. В основі цих розробок лежить 30-ти річний досвід лікувальної роботи, велика кількість експериментальних та клінічних досліджень. Унікальність цих технологій полягає в тому, що вони об'єднують в собі основні принципи хірургічної ортопедії, біології стовбурової клітини, біофізики та біомеханіки. Ефективність цих технологій була доведена часом та великою кількістю вилікуваних пацієнтів.
Разом з лікувальною роботою в центрі, спільно з вітчизняними та закордонними партнерами, ведеться розробка нових технологій трансплантації стовбурових клітин і малоінвазивних методів хірургічного лікування.
Відгуки
ЗМІ про нас