Іван, 29 років

Пацієнт звернувся зі скаргами на болі в області лівого передпліччя, наявність рани на передпліччі з гнійними виділеннями, що довго не загоювалась. Приблизно 2 роки тому отримав закритий перелом діафіза променевої кістки. Лікувався в одній з приватних клінік Києва, де був виконаний остеосинтез променевої кістки пластиною. Через 1 рік після операції через відсутність зрощення променевої кістки настав перелом пластини. У тій же клініці було виконано повторний остеосинтез променевої кістки пластиною. 
Після повторного хірургічного втручання післяопераційна рана загоювалась дуже довго. У центрі рани сформувався свищ зі значним гнійним виділенням. При обстеженні у пацієнта було діагностовано післяопераційний остеомієліт діафіза лівої променевої кістки, не зрощений перелом променевої кістки в середній третині, нестабільний накістковий остеосинтез.

Ми провели етапне хірургічне лікування. Під час першого етапу було встановлено, що променева кістка змертвіла протягом 6 см. Мертву ділянку кістки було резецовано. Лікування проводилося за методом Ілізарова.

В результаті нашого лікування остеомієліт був ліквідований, і через 10 місяців від початку лікування була повністю відновлена ​​цілісність променевої кістки.