Про Нас

У центрі надається високоспеціалізоване відновне хірургічне лікування пацієнтів з вродженими та набутими захворюваннями опорно-рухового апарату. У лікуванні пацієнтів використовуються як сучасні хірургічні методи лікування, так і власні унікальні розробки, які засновані на 30 річному досвіді лікувальної роботи, великій кількості експериментальних і клінічних досліджень і об'єднують в собі принципи хірургічної ортопедії, біології стовбурової клітини, біомеханіки і реабілітаційного лікування. 

Cпівробітники центру

Керівником центру є Оксимець Володимир Михайлович - лікар медичних наук, ортопед травматолог вищої категорії, член міжнародного товариства ортопедичної хірургії та травматології SICOT, автор понад 100 наукових публікацій, 7 деклараційних патентів і 1 патенту України на винахід. Медичну і спеціалізовану ортопедо-травматологічну освіту здобув у всесвітньо визнаної Ленінградської військово-медичної академії ім. С.М. Кірова. Має колосальний досвід хірургічного відновлювального лікування пошкоджень і захворювань опорно-рухового апарату. Їм виконано понад 2000 складних реконструктивно-відновлювальних операцій.

З 2004 року В.М. Оксимець займається вивченням стовбурових клітин і по праву вважається родоначальником використання мезенхімальних стовбурових клітин при лікуванні ушкоджень і захворювань опорно-рухового апарату в Україні. Ним розроблені унікальні технології трансплантації стовбурових клітин при захворюваннях тазостегнового, колінного і гомілковостопного суглобів, дефектів кісток кінцівок, тривалому незрощенні переломів і хибних суглобах. В Україні він володіє найбільшим досвідом успішної трансплантації мезенхімальних стовбурових клітин при пошкодженнях і захворюваннях опорно-рухового апарату (виконано понад 145 трансплантацій).

Вивчаючи захворювання опорно-рухового апарату на стику медицини, біології та фізики В.М. Оксимець розробив оригінальний комплекс лікування захворювань кульшового, колінного і гомілковостопного суглобів, ефективність якого пройшла випробування часом.

Орешкіна Юлія Русланівна

Орешкіна Юлія Русланівна

Адміністратор

Романов Костянтин Олександрович

Романов Костянтин Олександрович

Маркетолог, піар менеджер

Мішкур Валентин Іванович

Мішкур Валентин Іванович

Реабілітолог

Красновський Євгеній Олександрович

Красновський Євгеній Олександрович

Інетерн

Попов Євген Дмитрович

Попов Євген Дмитрович

Лікар, кліничний ординатор

Центр сотрудничает с Гражданской организацией «Єдність та допомога».